Avaleht

Sisseastumiskatsed toimuvad 2017 aastal:

24.mail kell 18 Lähtel

29.mail kell 18 Kõrvekülas

16.mail Kõrvekülas kell 18 Kevadkontsert- lõpuaktus

Eesti Muusikakoolide Liidu konkursi “Parim noor instrumentalist 2017” finaalis 1. vanusegrupis saavutas 1. koha trombooniõpilane MARIANN MATTEUS. Palju õnne Mariannile, tema õpetajale Priit Sonnile ja kontsertmeistritele Ele Sonnile ja Jaan Kapile!

Eesti Muusikakoolide Liidu konkursi “Parim noor instrumentalist 2017” finaalis  0-      vanusegrupis saavutas 1. koha saksofoniõpilane HARDI NURMSALU. Palju õnne Hardile, tema õpetajale Tiit Veigelile ja kontsertmeistrile Elen Sõerile!

nurmsalu

Eesti Muusikakoolide Liidu konkursi “Parim noor instrumentalist 2017” Tartu regiooni konkursil saavutas diplomi OLIVER JÕGAR. Palju õnne OLiverile, tema õpetajale Priit Sonnile ja kontsertmeistrile Ele Sonnile!

oliver

e-post: tvmkool@gmail.com, Aadress: Haava 6, Kõrveküla, Tartumaa 60501, reg.nr. 75012305

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial